StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
uts nedir

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve Tıbbi Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, son kullanıcıya kadar olan tüm adımlarını takip etmek, denetimini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

ÜTS programı ile bütün ÜTS bildirimlerinizi (Alma, Verme, İthalat, İhracat, Üretim, İmha, Zayiat, Tüketiciye Verme vb.) gerçekleştirebilirsiniz. Datastil'in geliştirdiği %100 yerli ve milli ÜTS yazılımı ile stok takibi yapabilir, rapor alabilir, bütün bildirimlerinizi kontrol edebilirsiniz. 30'dan fazla muhasebe yazılımına (Logo, Dia, Zirve, Netsis, Canias, Vega, Mikro, Logo İşbaşı, Eta vb.) entegre olma özelliği ile bütün bildirimlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ÜTS Programı Özellikleri

İster ERP bağımsız ister ERP/Muhasebe entegrasyonu ile bildirimlerini tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz. Ürün Takip Sistemi yazılımı piyasada bilinen ve kabul gören 30'dan fazla ERP yazılımı ile entegre olabilmektedir. ERP/Muhasebe yazılımınızdan ilgili satış, ithalat, üretim vb. fatura/fişlerinizi getirerek bildirimlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliriniz. ÜTS yazılımında isterseniz ERP bağımsız bir şekilde, karekod okuyucu, excel'den aktarım özellikleri ile bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İçerisindeki modüller sayesinde ayrıntılı stok durumunu görüntüleyebilir, hangi üründen kaç adet giriş-çıkış yaptığınızı, bu ürünler ile alakalı bildirimleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıntılı stok durum raporu alabilir, stoğunuzdaki ürünlerin takibini yapabilirsiniz. Haber / Uyarı sistemimiz ile alma bekleyen bildirimlerinizi, alınmak istenmeyen verme bildirimlerinizi, askıda bekleyen bildirimleri, eksik alma yapılan bildirimleri görüntüleyebilirsiniz. ÜTS programında Bilgilendirme ekranında son kullanma tarihi geçen ürünleri ve son yapılan bildirimleri görüntüleyebilirsiniz.

ÜTS Yazılımı, ÜTS Programı

Datastil Ürün Takip Sistemi Yazılımı sürekli güncellenen yapısıyla ÜTS sistemine tam entegredir. Tüm bildirimlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde StilÜTS ile gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Medula/Medşahıs modülü ile reçete girişlerinizi yaptıktan sonra tüketici bildirimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

StilÜTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tek tuşla bütün bildirim süreçlerinizi yönetebilir, stok takibi yapabilirsiniz. DataStil Ürün Takip Sistemi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil Ürün Takip Sistemi hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!