MEDULA (MEDSAHİS) ENTEGRASYONU

Medikal Marketler için Medula Entegrasyonu

Medikal marketler tarafında kullanılan Medsahis Medula sistemi ile tam entegre çalışan Stil Medula Yönetim ve Raporlama sistemi sayesinde hastalarınıza ait reçete, rapor gibi kayıtları hızlı bir şekilde girebilirsiniz.
Tek bir ekranda hem reçete kaydı hemde ÜTS tüketiciye verme bildirimleri yapılabilmektedir. Bu sayede ÜTS sisteminin istemiş olduğu lot veya seri numaralarına görede stok ve depo takibini detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.
Demo Talebi
medula header
Stil Medula Yönetim ve Raporlama Sistemi Sayesinde Medula İşlemleriniz Artık Çok Kolay
Medikal marketler tarafında kullanılan Medsahis Medula sistemi ile tam entegre çalışan Stil Medula Yönetim ve Raporlama sistemi sayesinde hastalarınıza ait reçete, rapor gibi kayıtları hızlı bir şekilde girebilirsiniz. Geliştirilen medula yazılımı sayesinde pratik ve kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde çok basit bir şekilde medula girişlerinizi yapabilirsiniz. Hastalarınıza ait kayıtları tutabilir,periyodik takipleri izleyebilir, aynı zamanda stok takibini yapabilirsiniz. Girmiş olduğunuz reçete kayıtlarına ait raporları çıktıları alabilir ve bunları arşivleyebilirsiniz. Periyodik takibi yapılması gereken hastalar ait rapolara ulaşabilir bu raporlar sayesinde hastalarınıza SMS bildirimi gönderebilirsiniz. Medula sistemi aynı zamanda fiyat farkı, devlet ödemesi gibi hesaplamalarıda otomatik yapabilmektedir.
Ürün Takip Sistemi (ÜTS) ile Tam Entegre
Stil Medula yönetim ve raporlama sistemi tek başına bir medula entegrasyon yazılımı olmamakla beraber kendi içerisinde ÜTS (Ürün Takip Sistemi) sistemi ile tam entegre olup, hastalarınıza ait reçete girişlerinin sonucunda otomatik ÜTS bildirimleride yapılabilmektedir. Tek bir ekranda hem reçete kaydı hemde ÜTS tüketiciye verme bildirimleri yapılabilmektedir. Bu sayede ÜTS sisteminin istemiş olduğu lot veya seri numaralarına görede stok ve depo takibini detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.
Stil Medula yönetim ve raporlama sistemi yönetici ekranları sayesinde ise girilen reçeteler, reçete toplamları, fiyat farkı toplamları, periyodik takip edilen hastalara ati detaylı raporlara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.
ÜTS Medula Modülü

Stil Medula (Medşahıs) Yönetim ve Raporlama Sistemi

DataStil Medula entegrasyonu için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, Medula Entegrasyonu hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.
BİLGİ AL
video
medula 2

Medula Entegrasyonu Özellikleri

Stil Medula Yönetim ve Raporlama sistemi sayesinde reçete, rapor takibi, tüketici bildirimleri artık çok kolay.
DEMO TALEBİ
smartphone
Rapor, Reçete Kaydı

Stil Medula Yönetim ve Raporlama sistemi sayesinde hastalarınıza ait reçete, rapor gibi kayıtları hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

smartphone
Otomatik ÜTS Bildirimleri

ÜTS (Ürün Takip Sistemi) sistemi ile tam entegre olup, hastalarınıza ait reçete girişlerinin sonucunda otomatik ÜTS bildirimleride yapılabilmektedir.

smartphone
Stok Takibi

Hastalarınıza ait kayıtları tutabilir, periyodik takipleri izleyebilir, aynı zamanda stok takibini yapabilirsiniz.

alarm
Raporlama

Girmiş olduğunuz reçete kayıtlarına ait raporları çıktıları alabilir ve bunları arşivleyebilirsiniz.

alarm
SMS Bildirimi

Periyodik takibi yapılması gereken hastalar ait rapolara ulaşabilir bu raporlar sayesinde hastalarınıza SMS bildirimi gönderebilirsiniz.

alarm
Fiyat Farkı Hesaplama

Stil Medula Sistemi fiyat farkı, devlet ödemesi gibi hesaplamalarıda otomatik yapabilmektedir.

Stil Medula (Medşahıs) Entegrasyonu Hakkında Hemen Bilgi Al!

Medula Entegrasyon ve Raporlama Sistemi yazılımı hakkında bilgi almak için formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Demo Talebi