Ecza Deposu Otomasyonu

Ecza Deposu Otomasyonu

DataStil Ecza deposu otomasyonu, ecza depoları ve medikal firmalar için özel olarak geliştirilmiş, kapsamlı bir yönetim sistemidir. Bu sistem sayesinde, sipariş sonrası ürün kontrolü, depo hareketlerinin takibi, hataların önlenmesi, malların hatasız teslimatı, İlaç Takip Sistemi (İTS) ve Ürün Takip Sistemi (ÜTS) bildirimlerinin kolayca yapılması ve ürünlerin takibi ve tüm ecza deposu süreçlerinin takibi mümkün hale gelir.
DataStil Ecza Deposu Otomasyonu sayesinde, ecza depolarının ve medikal firmaların ihtiyaç duyduğu tüm süreçler ve işlemler tek bir platformda toplanır. Bu, hem iş süreçlerinin daha hızlı ve verimli olmasını sağlar, hem de ecza deposu otomasyonu süreçlerinde yaşanabilecek hataları en aza indirir.
DEMO TALEBİ
ecza deposu otomasyonu
DataStil Ecza Deposu Otomasyonu İle İş Süreçlerinizi Optimize Edin
Datastil Ecza Deposu Otomasyonu ecza depoları ve medikal firmaların iş süreçlerini optimize ederek daha verimli, hatasız ve etkili çalışmalarını sağlamayı hedefler. İlaç ve medikal sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübesiyle DataStil, İlaç Takip Sistemi ve Ürün Takip Sistemi kapsamına giren tüm üretici, ithalatçı, bayi, ihracatçı, eczane, işitme cihazı uygulama merkezi, optisyenlik müessesesi, hastane, diyaliz merkezi, diş poliklinikleri, özel muayenehaneler, il sağlık ve halk sağlığı merkezleri gibi sektörün tüm paydaşlarına özel entegratör hizmeti sunmaktadır.
DataStil Ecza Deposu Otomasyonu, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımı ile ecza depoları ve medikal firmaların günlük işlerini hızlı ve kolayca gerçekleştirmelerini sağlar. Bu sayede, işletmeler zaman ve iş gücünden tasarruf ederken aynı zamanda hataları en aza indirebilir.
Gelişmiş raporlama özellikleri sayesinde, DataStil Ecza Deposu Otomasyonu kullanıcılarına, iş süreçlerini analiz etme ve yönetme imkanı sunar. Bu raporlarla, firma yönetimi ve çalışanlar, süreçlerini sürekli olarak gözlemleyebilir ve geliştirebilir, böylece daha etkin kararlar alabilirler.
Entegrasyon ve Uyumluluk
DataStil Ecza Deposu Otomasyonu, piyasada bilinen ve kabul gören tüm ERP Ticari yazılımlar ile entegre olma özelliğine sahiptir (Logo,SAP, Paraşüt, Netsis, Mikro, Zirve, DataSoft, Akınsoft, Türev, Byte, DİA, ETA, LİNK, VEGA vb.). Ayrıca Excel entegrasyonu sayesinde verilerinizi kolayca aktarabilir ve dışa aktarabilirsiniz.
Sürekli Güncelleme ve Destek
DataStil, Ecza Deposu Otomasyonu sistemini sürekli olarak güncel tutarak, sektördeki değişikliklere ve yeniliklere hızlı bir şekilde uyum sağlar. Bu sayede, işletmeler her zaman güncel ve etkin bir şekilde çalışır. DataStil, kullanıcılarına düzenli destek hizmeti sunarak, herhangi bir sorun veya ihtiyaç durumunda hızlı ve etkin çözümler sağlar.
Raporlama ve Analiz
DataStil Ecza Deposu Otomasyonu, ecza depoları ve medikal firmaların iş süreçlerini analiz etmelerine ve raporlamalarına olanak tanır. Bu sayede, işletmeler daha etkin kararlar alabilir ve süreçlerini sürekli iyileştirerek daha verimli hale getirebilir.
Stil Ecza Deposu Otomasyonu

DataStil Ecza Deposu Otomasyonu İle Sektörde Fark Yaratın

DataStil Ecza Deposu Otomasyonu, ecza depoları ve medikal firmalar için geliştirilmiş özel bir yönetim sistemidir. İş süreçlerinizi daha hızlı, verimli ve hatasız hale getirerek sektörde fark yaratmak ve rekabette öne geçmek için DataStil Ecza Deposu Otomasyonu'nu tercih edin. Başarıya giden yolda güçlü bir iş ortağıyla çalışarak, firmanızın potansiyelini en üst düzeye çıkarın.
BİLGİ AL
ecza deposu otomasyonu
medula icon
ERP/Muhasebe, Excel Entegrasyonu

DataStil Ecza Deposu Otomasyonu piyasada bilinen ve kabul gören ERP yazılımları ve Excel ile entegre olabilmektedir.

medula icon
İTS Bildirimleri

İlaç Takip Sistemi entegrasyonu ile İTS kapsamına giren ürünlere PTS hazırlayabilir, İTS bildirimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

medula icon
ÜTS Bildirimleri

Ürün Takip Sistemi programı ile ÜTS kapsamına giren ürünlerle ilgili bildirimleri gerçekleştirebilirsiniz.

medula icon
Raporlama ve Analiz

DataStil Ecza Deposu Otomasyonu ile iş sürecinizi görebilir, stok durum listesini alabilirsiniz.

medula icon
Karekod ve Barkod Okuyucu Desteği

Siparişteki ilgili ürünlerin karekod veya barkod okuyucu sayesinde hızlı bir şekilde çıkışı yapılabilmektedir.

medula icon
Taşıma Barkodları ile Sevkiyat

Taşıma barkodları ile (Palet,Koli,Bağ ...) tek tek ürün okutmanıza gerek kalmadan toplu bir şekilde sevkiyatlarınızı yapabilirsiniz.

Ecza Deposu Otomasyonu

BİZE ULAŞIN!

DataStil Ecza Deposu Otomasyonu Hakkında Hemen Bilgi Al!

DataStil Ecza Deposu Otomasyonu hakkında bilgi almak için formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Demo Talebi