StilİTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
eczane fatura aktarımı

Eczane fatura aktarımı, DataStil yazılım ecza deposu otomasyon sistemi ile ticari sistem bağımsız kesilen faturaları eczane programlarına online olarak aktarabilirsiniz.

Eczane fatura aktarım modülü sayesinde çalışmış olduğunuz eczanelere vereceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile eczaneler anında fatulara ulaşabilirsiniz. Bu sayede depoların kesmiş olduğu faturalar eczane programlarına otomatik olarak düşmüş olur. Hangi ticari sistemi kullanırsanız kullanın eczane fatura aktarımı yapabilirsiniz. Bu sayede eczanelerin faturaları elle girmesine gerek kalmadan otomatik sistemlerine aktarabilecektir. Eczane fatura aktarımı sistemimiz bilinen eczane programlarının tümü ile entegre çalışabilmektedir. (Tebeos, BAY.t, Eczanem, Farmakom, İlon vb.)

DataStil medikal ve ilaç sektöründeki güçlü referansları, sektörde edindiği tecrübe ile yazılım hizmeti vermektedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek, referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eczane Fatura Aktarımı

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile Eczane Fatura Aktarımı konusunda hizmet vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil İlaç Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilİTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!