StilİTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
its

İlaç Takip Sistemi (İTS), Sağlık bakanlığı, TİTCK tarafından geliştirilen ülkemizde üretilen veya ithal edilen İlaçların ve üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Alış, İthalat, Satış, İhracat, İade, Kullanım, Sarf, Deaktivasyon vb.) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

TİTCK tarafından yayınlanan 30/03/2022 tarihli duyuruya göre 01/07/2022 tarihinde İlaç Takip Sistemi, SOAP servislerden RESTAPI servislerine dönüşümü tamamlanmıştır. Datastil bu duyuru doğrultusunda sistemin yapısı değişime uğramadan önce geliştirmelere başlayıp, RESTAPI servislerine tam entegre bir şekilde StilİTS yazılımının dönüşümünü tamamlamıştır. Son geçiş tarihi öncesi başlanan bu çalışmalar sayesinde oluşabilecek aksaklıkları ve sorunları erkenden görme ve düzeltme şansına sahip olundu. Bu durumda yapılan Datastil İlaç Takip Sistemi (İTS) yazılımı, RESTAPI servislerinde herhangi bir aksaklık olmadan çalışabilecek durumdadır. Yaptığımız çalışmalar sonucunda hedeflediğimiz kısımlar müşteri mağduriyetini engellemek, hızlı ve kolay çalışma ortamı oluşturmak ve sistemde bir aksaklık olmadan çalışabilmektir.

İlaç Takip Sistemi Yazılımı

Datastil İTS yazılımı ile ilgili değişikliklerden etkilenmeden, tüm bildirim süreçlerinizi yönetebilirsiniz. DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile İlaç kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Eczane, Eczane-Optik, Ecza Deposu, İtriyat Deposu, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara İlaç Takip Sistemi (İTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil İlaç Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilİTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!