Depo Sevkiyat Modülü

Depo Sevkiyat Modülü

DataStil Depo Sevkiyat Modülü ile sipariş sonrası ürünlerin kontrolünü, depo hareketlerinin kontrolü, sipariş sonrası hataların önüne geçilmesi, malların hatasız olarak teslim edilmesi, İlaç Takip Sistemi (İTS) ve Ürün Takip Sistemi (ÜTS) bildirimlerinin kolayca yapılabilmesi, ürünlerin emanet ve rezerve durumlarının takip edilebilmesi amacıyla geliştirilmiştir.
Özelikle ecza depolarında ve medikal firmalara uygun olarak geliştirilen sistem ticari sistem bağımsız çalışabilmektedir. Ticari sisteme girilen tüm sipariş, fatura, irsaliye gibi kayıtları alarak depo tarafında çıkışların karekod ve barkod okuyucular sayesinde hızlı bir şekilde ürün çıkışını sağlamaktadır. Bu sayede yapılan çıkışların İlaç takip sistemi ve Ürün takip sistemine bildirilmesini sağlamaktadır. Sistem parçalı sevkiyatı, iade, iptal ve mal kabul işlemlerinide desteklemektedir. Paket transfer sistemi ile ürün çıkışını ve ürün girişini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Taşıma barkodları ile (Palet,Koli,Bağ ...) tek tek ürün okutmanıza gerek kalmadan toplu bir şekilde sevkiyatlarınızı yapabilirsiniz.
DEMO TALEBİ
depo sevkiyat modülü
Stil Depo Sevkiyat Modülü ile Verimliliği En Üste Çıkarın.
Depo Sevkiyat Modülü ile emanet, rezerve stok durumların takibini yapabilir, İlaç Takip Sistemi (İTS) ve Ürün Takip Sistemi (ÜTS) bildirimlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Depo sevkiyat modülü ilaç ve medikal sektörünün tüm depo iş akışları analiz edilerek geliştirilmiş olup sistemin dinamik ve parametrik alt yapısı sayesinde firmaya özel şekilde uyarlanabilmektedir.
DataStil Yazılım 10 yılı aşkın medikal ve ilaç sektöründe edindiği tecrübeler ile İlaç Takip sistemi ve Ürün Takip Sistemi kapsamına giren tüm Üretici,İthalatçı,Bayi,İhracatçı,Eczane,İşitme Cihazı Uygulama Merkezi,Optisyenlik Müessesesi,Hastane,Diyaliz merkezi, Diş polikilinkleri,Özel Muayenehaneler, İl sağlık ve Halk sağlığı merkezleri kısacası ilacın ve medikal malzemenin alınıp satıldığı veya sarf edildiği tüm kurum ve kuruluşlara özel entegratör hizmeti vermektedir.
ERP-Ticari Yazılım Entegrasyonu ile Bildirimler ve Depo Takibi Artık Çok Kolay!
DataStil Depo Sevkiyat Modülü ile kullandığınız ERP ve Ticari yazılıma entegre olabilmektedir. girilen bir siparişi yakalayarak ürünün çıkını yapabilir, depodan düşebilirsiniz. Aynı zamanda ilgili siparişteki ürünlerin İlaç Takip Sistemi (İTS) veya Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamına girip girmediğini yakalayarak ürünün bildirimini yapabilmektedir.
Depo Sevkiyat Modülü bilinen ve piyasada kabul gören tüm ERP Ticari yazılımlar ile entegre olma özelliğine sahiptir. (Paraşüt, Netsis, Mikro,Zirve, DataSoft, Akınsoft,Türev, Byte, DİA, ETA, LİNK, VEGA...)
Stil Depo Sevkiyat Modülü

DataStil Depo Sevkiyat Modülü

Depo Sevkiyat Modülü ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tüm süreçlerinizi yönetebilir, bildirimlerinizi yapabilirsiniz. DataStil Depo Sevkiyat Modülü için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil Depo Sevkiyat Modülü hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.
BİLGİ AL
depo sevkiyat
medula icon
ERP/Muhasebe, Excel Entegrasyonu

DataStil Depo Sevkiyat Modülü piyasada bilinen ve kabul gören ERP yazılımları ve Excel ile entegre olabilmektedir.

medula icon
İTS Bildirimleri

İlaç Takip Sistemi entegrasyonu ile İTS kapsamına giren ürünlere PTS hazırlayabilir, İTS bildirimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

medula icon
ÜTS Bildirimleri

Ürün Takip Sistemi programı ile ÜTS kapsamına giren ürünlerle ilgili bildirimleri gerçekleştirebilirsiniz.

medula icon
Emanet/Rezerve Raporları

DataStil Depo Sevkiyat Modülü ile Emanet/Rezerve durumunu görebilir, stok durum listesini alabilirsiniz.

medula icon
Karekod ve Barkod Okuyucu Desteği

Siparişteki ilgili ürünlerin karekod veya barkod okuyucu sayesinde hızlı bir şekilde çıkışı yapılabilmektedir.

medula icon
Taşıma Barkodları ile Sevkiyat

Taşıma barkodları ile (Palet,Koli,Bağ ...) tek tek ürün okutmanıza gerek kalmadan toplu bir şekilde sevkiyatlarınızı yapabilirsiniz.

Depo Sevkiyat Modülü

BİZE ULAŞIN!

DataStil Depo Sevkiyat Modülü Hakkında Hemen Bilgi Al!

DataStil Depo Sevkiyat Modülü hakkında bilgi almak için formu doldurun, müşteri temsilcimiz sizi arasın.

Demo Talebi