StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

DMO Entegreli ÜTS Yazılımı piyasada kabul görmüş tüm ERP/Muhasebe yazılımları ile entegre olabilmektedir.

ERP programınızdan kestiğiniz fatura, irsaliye, üretim kartı, DMO (Devlet Malzeme Ofisi)'ya kestiğiniz fatura, ihracat faturası, ithalat faturasıyla sağlanan entegrasyon ile birime hazır olarak çekilir. Devlet Malzeme Ofisi'ne (DMO) kesilen faturalar bildirime hazır bir şekilde listelendikten sonra tek tuş ile sayısız faturanın bildirimini ilgili hastahanelere yapabilir ve iş yükünüzü büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Fatura'ya girilen ürün kalemlerinin ÜTS barkod bilgisini, seri/lot bilgisini, adetlerini getirerek, Devlet Malzeme Ofisi'ne (DMO) kestiğiniz faturalardaki ilgili hastahanelerin ÜTS'ye bildirimlerini gerçekleştirebilirsiniz. ÜTS DMO Entegreli Program ile bu yapılan işlemler(UTS bildirimleri, Stok Raporu vb.) için ayrıntılı doküman alabilirsiniz. DataStil Yazılım ÜTS DMO Entegreli program ile bildirimlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır.

Tek Tuşla DMO Bildirimleri

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile Ürün Takip sistemi kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Diş Protez Laboratuvarı, Eczane, Eczane-Optik, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Kalibrasyon Eğitim Kuruluşu, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!