StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

Derece Entegreli ÜTS ile DataStil yazılım %100 yerli sermaye ile ürettiği Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı ile Derece sistemlerine entegre olarak çalışabilmektedir.

Ürün Takip Sistemi ile tam entegreli olarak çalışan UTS programımız ayrıca Derece ile entegre olarak çalışabilmektedir. Derece entegreli ÜTS programı ile ÜTS bildirimi yapmanız gereken ürünleri, bu entegrasyon işlemi sayesinde, Üretim, İhracat, İthalat ve Verme bildirimlerinizi oluşturduğunuz satın alma irsaliyeleri, Satın alma faturaları, satış irsaliyeleri, satış faturaları entegreli olarak ÜTS Derece Entegreli programımızda görüntülenir, bu sayede ihracat, üretim, ithalat ve verme gibi bildirimlerinizi sistemimizden çok kolay bir şekilde, kalem sayısı önemli olmaksızın saniyeler için de yapabileceksiniz. Direkt olarak faturaya girilmiş olan ürünleri, ürünlerin seri\lot numaralarını veya hangi ürünü vermiştim derdinden kurtularak bildirim yapabilirsiniz. Daha önceden yaptığınız bildirimleri kolay şekilde bulabilirsiniz yanlışlık yapılmış olan bildirimlerin, iptal bildirimlerini kolayca yapabilirsiniz. Bildirim detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz. UTS Stoklarını çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Derece entegreli program ile bu yapılan işlemler(UTS bildirimleri, Stok Raporu vb.) için ayrıntılı doküman alabilirsiniz. DataStil Yazılım Derece entegreli ÜTS programı Kullanıcı dostu arayüzleri ve kolay kullanımı ile sizler için rahat bir çalışma biçimi sunuyor.

Derece Entegreli Ürün Takip Sistemi Yazılımı

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile Ürün Takip sistemi kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Diş Protez Laboratuvarı, Eczane, Eczane-Optik, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Kalibrasyon Eğitim Kuruluşu, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!