StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

DataStil yazılım %100 yerli sermaye ile ürettiği Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı ile birlikte ister bağımsız ister ERP sistemlerine entegre olarak çalışabilmektedir.

Ürün Takip Sisteminde tanımsız kuruma verme bildirimi işlemi için Ürün Hareketleri sekmesine girilir. Açılan sayfadan eşsiz kimlikle bildirimler sekmesi seçilir. Açılan ekrandan sağ üst köşede bulunan Bildirim Listesi altındaki tanımsız kurum sekmesi seçilir ve gerekli ürün numarası ve lot yada seri numarası seçilip tanımsız kuruma verme bildirimi işlemi yapılır.

Datastil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip Yazılımında ise işlem çok basittir. Muhasebe/ERP entegrasyonu ile hiçbir zahmete gerek kalmaksızın tek tuşla tanımsız kuruma verme bildirimi işlemini yapabilirsiniz.

ERP/Muhasebe Entegrasyonu ile ticari yazılımınızdan fatura/irsaliyelerinizi çekip Verme bildirimlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

üts tanımsız kurum
Ürün Takip Sistemi Yazılımı

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile Ürün Takip sistemi kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Diş Protez Laboratuvarı, Eczane, Eczane-Optik, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Kalibrasyon Eğitim Kuruluşu, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!