StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

Ürün Takip Sistemi Mobil Uygulaması sayesinde sorgulamak istediğiniz ürünün karekod veya barkod bilgilerini okutarak ürünün ÜTS'ye kayıtlı bir ürün olup olmadığını, ürünün kullanım kılavuzunu, etiket bilgilerini, ambalaj bilgilerini, ithal imal bilgileri gibi bilgilerine erişebilirsiniz. Mobil uygulamanın sunduğu bir diğer özellik ise şikayet ekranından ilgili ürüne ait şikayet kaydı girebilirsiniz.

Ürün Takip Sistemi Mobil Uygulaması Google Play ve iOS platformlarında bulunmaktadır. Android telefonlar için https://play.google.com/ adresinden, iOS cihazlar için https://apps.apple.com/ adresinden uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

üts mobil uygulaması
DataStil Ürün Takip Sistemi Yazılımı

StilÜTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tek tuşla bütün bildirim süreçlerinizi yönetebilir, stok takibi yapabilirsiniz. DataStil Ürün Takip Sistemi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil Ürün Takip Sistemi hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!