StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

Ürün Takip Sisteminde firma kaydı için https://utsuygulama.saglik.gov.tr/UTS/ adresinden BAŞVURU ekranına girilir. Burada e-imza, e-devlet, elektronik imza yöntemlerinden biriyle giriş yapılır. Yeni Başvuru sekmesinin altında Kozmetik Firma, Tıbbi Cihaz Firması, Tıbbi Hizmet Sağlayıcısı, Sağlık Hizmet Sunucusu, Kemoterapı Üretici/İthalatçı Firma, Biyosidal Firması seçenekleri bulunmaktadır. İlgili firma türü seçilip Firmanın faaliyet alanı, Firma Türü, ÇKYS bilgileri, TİTUBB kaydı bilgileri doldurulduktan sonra başvuru yapılır. Aynı zamanda başvuru ekranında başvurunuzun durumunu takip edebilir, imza yetkilisi kayıtları, eleman kayıtları, teknik servis başvurusu gibi bilgiler sorgulanabilmektedir.

post
Ürün Takip Sistemi Yazılımı

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile Ürün Takip sistemi kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Diş Protez Laboratuvarı, Eczane, Eczane-Optik, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Kalibrasyon Eğitim Kuruluşu, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!