>

StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

DataStil yazılım %100 yerli sermaye ile ürettiği Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı ile birlikte ister bağımsız ister ERP sistemlerine entegre olarak çalışabilmektedir.

StilÜTS ile bildirimleriniz kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

StilÜTS piyasada kabul görmüş tüm ERP/Muhasebe yazılımları ile entegre olabilmektedir. ERP programınızdan kestiğiniz fatura, irsaliye, üretim kartı, dmo faturası, ihracat faturası, ithalat faturası, entegre olup entegrasyon ekranına çekmektedir. ERP/Muhasebe entegrasyonu ile tüm bildirimlerinizi kolay bir şekilde yapabilir, iş yükünüzü azaltabilirsiniz. Günlük kesilen yada haftalık kesilen fatura sayısı fark etmeksizin bütün bildirimleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Entegrasyonu

Datastil Ürün Takip Sistemi piyasada kabul görmüş ERP/Ticari yazılımlarıyla tam entegredir. Logo , Dia, Netsis, Eta, Bayt, Vega, Türev, Zirve, Mikro, Link, Paraşüt... ile daha fazlası ile tam entegredir. DataStil tecrübeli yazılım ekibi ile zamanınız size kalacak.

Ürün Takip Sistemi Entegrasyonu ile Verme Bildirimleri

Erp programından kestiğiniz fatura yada irsaliye belgelerini ERP/Muhasebe yazılımından çekip kısa sürede bildirim gerçekleştirebilirsiniz. İster tanımsız kurum olsun, ister tüketici olsun, tek tuşla bütün faturalarınızın ÜTS bildirimlerini yapabilirsiniz. Ürünleri tek tek seçip gereksiz iş yükünden kurtulun, zamanınız size kalsın. Tüketiciye verme, tanımsız kuruma verme yapabilirsiniz. Yapılan bildirimleri sorgualayabilir, detayları görebilirsiniz. Bildirim detaylarını Excel'e aktarabilirsiniz.

Üretim, İthalat, İhracat Bildirimleri

Üretim, ithalat, ihracat bildirimleri Datastill Ürün Takip Sistemi Entegrasyonu ile artık çok kolay. Ticari yazılımınızdan çekilen üretim, ithalat, ihracat fiş veya faturalarını çekerek bildirimlerinizi tek tuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) DMO Entegrasyonu

Datastil DMO entegrasyonu ile bildirimleri çok kolay. Kurumlara kestiğiniz faturaları tek tek girme yükünden kurtarır. Tek tuşla sayı fark etmeksizin bildirmleri gerçekleştirebilirisiniz

Karekod Okuyucu ile ÜTS Bildirimleri

StilÜTS ile Karekod okuyucu vasıtasıyla hızlı bir şekilde ürünlerinizi okutarak, bildirimlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Excel'deki verilerinizi aktararak bildirimlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!