StilÜTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
>
post

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

DataStil yazılım %100 yerli sermaye ile ürettiği Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı ile birlikte ister bağımsız ister ERP sistemlerine entegre olarak çalışabilmektedir.

Kurum/firma/hastane kendisine verilen tekil ürünleri kabul etmek için Alma Bildirimi yapar. Alma Bildirimi’ni yanlışlıkla yapan kurum/firma/hastane, bu işlemi düzeltmek için, aldığı tekil ürünü kendisine gönderen kurum/firma/hastaneye Verme Bildirimi yapmalıdır. Yani Alma bildiriminin iptali yoktur. Alma bildirimi yaparken istenilirse Verme bildirimi yapılan adetden daha az sayıda Alma Bildirimi yapılabilir. Alma bildirimi yapmadan önce istenirse kurum bazında isternirse toplu olarak size verilen ürünler listelenebilir. Alma bildirimi yapılan ürünler Ürün takip sistemi kayıtlarında başka bir kurum veya kuruluşa verme bildirimi yapılana kadar sizin üzerinde kayıtlı görünecektir.

DataStil Yazılım Ürün Takip sistemi programı ile Alma bildirimlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Alma bildirimi yapılacak ürünleri tek tuş ile listeleyebilir, toplu veya tek tek Alma bildirimi yapabilirsiniz. Alma Bildirimi yaptığınız ürünler istediğiniz depoya lot veya seri numaraları ile birlikte alımı yapılan müktar kadar depo kaydı oluşturulacaktır. İki tarih aralığında alımı yaptığınız ürünler ister firma bazında ister ürün bazında görebilir, detaylı raporlar alabilirsiniz.

Ürün Takip Sistemi Yazılımı

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile Ürün Takip sistemi kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Diş Protez Laboratuvarı, Eczane, Eczane-Optik, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Kalibrasyon Eğitim Kuruluşu, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilÜTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!