StilMedula ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Medula, Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan merkezi sistemli bir programdır. Medikal tesisler bu sistem üzerinden yapılan teşhisleri, tanıları, reçeteleri sisteme girebilir ve takip edebilir. Temel olarak medikal tesislerden, sigortalı ve hak sahipleri için verilen sağlık hizmetinin ödemeye esas fatura bilgisini GSS sistemine aktarılmasını ve fatura bedellerinin bu tesislere ödenmesini sağlayan bir otomasyon sistemidir.

Medula, Medşahıs yazılımı Medula sistemi ile sistemine entegre olarak çalışmaktadır. Medikal firmalar Stil Medula Yönetim ve Raporlama programı ile hastalara yönelik oluşturulan reçeteleri, reçete tarihlerini, rapor gibi işlemleri çok kolay bir şekilde yapabilir ve takip edebilir. Ayrıca hasta ön izleme formu, medula dönem sonlandırma, ürünleriniz için UDI karekod ve barkod desteği, SGK geri ödeme hesaplama, hasta katkı payı, son kullanma tarihi kontrolü ve hastaya bilgilendirme SMS gönderme gibi özelliklerde bulunmaktadır. Medula programı sadece Medula entegrasyonu ile sınırlı değildir.Ürün Takip Sistemi (ÜTS) (tüketiciye verme, stok takibi, depo takibi, seri ve lot takibi vs.) bildirimleri de yapabilmektedir. Stil Medula Yazılımı, pratik ve kullanıcı dostu arayüzleri ile tek program kullanarak hem reçete bildirimlerini hem de ÜTS bildirimlerinizi yapabiliyor olacaksınız. Artık hastalar ile ilgili raporları, reçeteleri, takipleri ve tüketici bildirimlerini(ÜTS) çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Medula'nın Önemi Nedir?

Reçete Hazırlama

Medula Yönetim ve Raporlama Yazılımı ilehasta için hazırlanacak olan reçeteye hastanın bilgilerini tek seferlik girdiğinizde daha sonra hazırlanacak reçeteler için TC girmenize gerek kalmadan otomatik oluşan hasta kartlarından hastayı seçebilirsiniz. Hastaya verilecek ürünleri girerken kullanacağınız birden fazla seçenek vardır bunlar; ürün seçme butonu, barkod okutarak girme, barkod alanına el ile ürünün barkodunu yazma. Bu seçeneklerden herhangi biri ile gireceğiniz ürünün seçtiğiniz lotuna göre rapor, KDV oranı gibi bilgileri otomatik olarak gelecektir. Kaydedilen reçete StilMedula içerisinde bulunan Ürün Takip Sistemi Yazılımı ile entegre olan sisteme düşecektir.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Bildirimi

Oluşturulan reçete başka bir kayıt işlemine gerek kalmadan Stil Ürün Takip Sistemi Programı'nadüşer ve buradan direkt olarak ÜTS (tüketiciye verme, stok takibi, depo takibi, seri ve lot takibi) bildirimlerini yapabilirsiniz. Yapılan bildirimlerde herhangi bir yanlışlık olduğunda bildirimler iptal edilebilir. Sistemimizin pratik ve kullanıcı dostu olan arayüzleri size bu işlemleri çok kolay hale getirecektir

Stok ve Depo Takibi

Ürünleriniz ile ilgili stok ve depo bilgilerini görebilirsiniz. Depolardaki stoklarınızda hangi ürünün hangi lot, seri vs ne kadar olduğunu, ürünün SKT’lerine kadar her şeyi detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Stil Medula, Medşahıs Yönetim ve Raporlama Yazılımı'nın Özellikleri

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Medula Yönetim Ve Raporlama Yazılımı (StilMedula) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!