StilİTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
its

İlaç Takip Sistemi (İTS), Sağlık bakanlığı, TİTCK tarafından geliştirilen ülkemizde üretilen veya ithal edilen İlaçların ve üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Alış, İthalat, Satış, İhracat, İade, Kullanım, Sarf, Deaktivasyon vb.) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

İlaç Takip Sistemi Üretici paydaşların imal ettiği ilaçları üretim bildirimi yapar. Üretimi yapılan ürünlerin İlaç Takip Sisteminde üretim bildirimi yapması zorunludur. İlaç Takip Sistemi Üretim bildiriminde ilacın GTIN (Barkod Numarası) numarası, seri numarası, son kullanma tarihi, lot/parti numarası bilgileri gönderilir. İlaç Takip Sistemi üretim bildirimi için ecza deposu, üretici, eczane, hastane vb. kurumların GLN numarası olması gerekir. GLN her kurumun kendine özgü tanımlayıcı numarasıdır.

DataStil İlaç Takip Sistemi ile tüm İTS süreçlerinizi takip edebilirsiniz. DataStil İlaç Takip Sistemi ister bağımsız ister ERP/Ticari sistemlere entegre bir şekilde çüretimabilmektedir. DataStil İlaç Takip Sistemi ile tüm satış, alış, üretim, ihracat, deaktivasyon, transfer, numune vb. bildirimlerinizi yapabilir, PTS etiketi , PTS mal kabul işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tek program içerisinde Ürün Takip Sistemi (ÜTS) bildirimlerinizi yapabilir, stok takibi yapabilirsiniz.

DataStil medikal ve ilaç sektöründeki güçlü referansları, sektörde edindiği tecrübe ile İlaç Takip Sistemi kapsamına giren tüm paydaşlara İlaç Takip Sistemi entegratörlük hizmeti vermektedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek, referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlaç Takip Sistemi Yazılımı

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile İlaç kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Eczane, Eczane-Optik, Ecza Deposu, İtriyat Deposu, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara İlaç Takip Sistemi (İTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil İlaç Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilİTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!