StilİTS ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
its nedir

İlaç Takip Sistemi, Sağlık Bakanlığı ve TİTCK (Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu) tarafından 2010 yılında geliştirilen, tıbbi ürünlerin üretimden, son tüketiciye kadar olan bütün hareketlerini takip etme, ilaçta kaçakçılığın ve sahteciliğin önüne geçme amacıyla geliştirilen bir sistemdir.

Vatandaşların ilaca güvenli bir şekilde ulaşabilmesi amacıyla geliştirilen bu sistemde ilaçların bulunduğu konumun takip edilebilmesi hedeflenmektedir. Karekod sayesinde ilaçların, tedarik zincirinde gerçekleşen tüm adımları takip edilebilmektedir. Sağlık Bakanlığı’nın gerçekleştirdiği bu proje aynı zamanda dünyada bir ilk olma özelliğine sahiptir.


İlaç Takip Sistemi'nin Faydaları Nelerdir?

İlaç Takip Sistemi (İTS) Bildirimleri Nelerdir??

Karekodlama teknolojisi sayesinde her bir ilacın ayrı bir kimliği olmaktadır. Bu ilaçlar, İlaç Takip Sistemi’ni kullanan bütün Kurum/Firma’ların bildirimleri ile eş zamanlı olarak takip edilir. Üretici/İthalat’çıdan son tüketiciye kadar olan tüm adımlar İTS’de Üretim/İthalat, Satış, Alış, İade, Deaktivasyon, İhracat, Mal Devir Bildirimi, Kullanım vb. bildirimleri ile takip edilir.

ERP/Ticari Yazılım Entegrasyonu ile İTS Bildirimleri

DataStil İlaç Takip Sistemi yazılımı piyasada kabul gören 30’dan fazla ERP/Ticari yazılıma entegre olma özelliğine sahiptir. (Logo, DİA, Paraşüt, Netsis, DataSoft, Türev, ETA, Link, Vega, Mikro, Zirve vb…)

DataStil İlaç Takip Sistemi yazılımı ile bütün İTS bildirimlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir, bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

DataStil İlaç Takip Sistemi Yazılımı

StilÜTS ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tek tuşla bütün bildirim süreçlerinizi yönetebilir, stok takibi yapabilirsiniz. DataStil İlaç Takip Sistemi için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilir, DataStil İlaç Takip Sistemi hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil İlaç Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilİTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!