Stil Ecza Deposu Yazılımı ile tüm bildirim, takip süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
its

DataStil Depo yönetim sistemi ile kullandığınız yazılıma tam entegre depo süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Ecza depolarında (Eczane,İhracat,İhale,Hastane,Doktor olarak çalışan tüm depolar) Sipariş süreceinden başlayarak, ürünün sevkiyat aşamasına kadar olan tüm süreçlerinizi tamamen firmanının iç işleyiş yapısını bozmadan hızlı bir şekilde yürütebilirsiniz.

Ecza Deposu Yazılımı kullanılan ticari sisteminize entegre olan DataStil Ecza Deposu Hızlı Sevkiyat yazılımı sayesinde siparişler depo ekranına düşerek, depodan ürünlerin karekod okuyucular vasıtası ile okutularak çıkışı yapılabilmektedir. Çıkışı yapılan ürünlerin İlaç takip sistemine, Paket transfer sistemine, Ürün takip sistemine bildirimleri otomatik yapılmaktadır. Sistem tamamen sevkiyat esnasında oluşabilecek olası hataların önüne geçmektedir. Sipariş miktarının üzerinde ürünün sevkiyatına izin vermediği gibi, sipariş de olmayan bir ürünün sevkiyatınada izin vermemektedir. Sevkiyat aşaması sonrasında siparişin faturaya dönüştürülmesi, sevkiyat çıktılarının alınması, siparişlerin teslim şekilleri (Kurye, depo teslim, Motorcu, Kargo vb) kargo entegrasyonu sayesinde ürünlerin sevkiyatı hızlandırılabilmektedir.

DataStil Ecza Deposu Sevkiyat yazılımı, otomasyonu sayesinde taşıma barkodları üzerinden (Palet,koli,bağ) toplu ürün çıkışları yapılabildiği gibi, harici ortamlardan toplu olarak ürün serileri ve lotları üzerindende çıkış yapılabilmektedir. Sistem parçalı sevkiyatı desteklediği gibi, özelikle soğuk zincir ürünlerinin emanette kalması, emanet ve rezerve takibi yapılabilmektedir. Sistem üzerinden size İlaç takip sistemi üzerinden PTS ile gönderilen ürünlerin mal kabullerini yapılabildiği gibi, Ürün Takip Sistemi verme bildirimi ile size gelen ürünlerin mal kabulunude hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun yanında iptal ve iade süreçlerinide yönetebilirsiniz. İptal iade gelen ürünler hangi faturaya istinaden geldiği, gönderilen ürünün sizin tarafınızdan satılıp satılmadığı gibi kontroller sonrasında İade ve İptal süreçleri kullanıcı tarafından yapılabilmektedir.

DataStil Ecza deposu Hızlı sevkiyat yazılımı sayesinde detaylı bir şekilde stok takibi yapılabilmektedir. Ürünlerin lot ve serilerine göre detaylı stok takibi, miad takibi , birden fazla depo destekleme özeliği, depolar arası transfer işlemleri, transfer bildirimleri yapılabilmektedir.

DataStil medikal ve ilaç sektöründeki güçlü referansları, sektörde edindiği tecrübe ile Ecza Depolarına İlaç Takip Sistemi, Ürün Takip Sistemi entegratörlük hizmeti vermektedir. Müşteri temsilcimizle iletişime geçerek, referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ecza Deposu Otomasyonu

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile İlaç ve Medikal malzeme kapsamına giren tüm Üretici, İthalatçı, Bayi, İhracatçı, Eczane, Eczane-Optik, Ecza Deposu, İtriyat Deposu, İşitme Cihazı Uygulama Merkezi, Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi, Optisyenlik Müessesesi, Sağlık Hizmet Sunucusu, Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu, Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara İlaç Takip Sistemi (İTS) ve Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil İlaç Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı (StilİTS) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!