e-Fatura & e-Arşiv Modülü Hakkında Hemen Bilgi Al

Demo Talebi
e-fatura

e-Fatura, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) 2010 yılında uygulanmasına karar verdiği, faturalarınızı elektronik ortamda gönderip alabileceğiniz, saklayabileceğiniz, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliğe sahip olan faturalardır.

e-Fatura uygulamasında, güvenli, maliyet ve zaman tasarrufu sağlanan, satıcı ve alıcı arasında dolaşımını güvenli ve sağlıklı bir biçimde sağlamanının amaçlandığı bir sistemdir.

e-Fatura Özel Entegratör Nedir?

Özel entegratör, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yetki verilen, e-Fatura mükellefleri adına GİB tarafından belirlenen veri formatı ve standartına göre bu kayıtları oluşturan aracı kurumlardır. GİB tarafından yetki verilen 90'dan fazla entegratör bulunmaktadır.

Özel Entegrasyonun Avantajları

DataStil e-Fatura & e-Arşiv Modülü

DataStil E-Fatura & E-Arşiv Modülü ile ERP-Ticari sisteminize entegre bir şekilde, tüm e-Fatura & e-Arşiv süreçlerinizi yönetebilirsiniz. DataStil E-Fatura & E-Arşiv Modülü için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

DataStil E-Fatura & E-Arşiv Modülü yazılımı piyasada kabul gören 30’dan fazla ERP/Ticari yazılıma entegre olma özelliğine sahiptir. (Logo, DİA, Netsis, DataSoft, Türev, ETA, Link, Vega, Mikro, Zirve vb…)

image
7/24 Destek

DataStil'in uzman ve alanında tecrübeli kadrosuyla, her türlü ihtiyacınıza, probleminize yönelik çözümler sunar. 7/24 Destek Ekibi ile her türlü probleminize, sorununuza yönelik çözümler sunmaktayız.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil e-Fatura & e-Arşiv hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!