Logo İşbaşı Entegrasyonu ile ÜTS Bildirimlerinizi Yönetin!

Logo İşbaşı ile entegreli şekilde ÜTS bildirimlerinizi kolayca yapabilir, iş yükünden kurtulabilirsiniz.

Logo İşbaşı entegrasyonu sayesinde, tüm ÜTS bildirimleri ve ön muhasebe ihtiyaçlarınıza çözümler getirelim.

30 GÜNLÜK DENEME SÜRESİNİ BAŞLATALIM

İletişim formunu doldurarak veya çağrı merkezimizle iletişime geçerek, Logo İşbaşı entegreli ÜTS Bildirim ve Takip Yazılımının kurulumlarını yapalım.

ENTEGRASYON İŞLEMLERİNİ TAMAMLAYALIM

Destek ekibimizle iletişime geçerek Logo İşbaşı ile Stil Ürün Takip Sistemi yazılımını entegre edelim.

LOGO İŞBAŞI ENTEGRELİ ÜTS PROGRAMINI KULLANMAYA BAŞLAYIN

Logo İşbaşı Entegreli ÜTS programı ile bütün ÜTS bildirimlerinizi kolayca yapmaya başlayın.

StilÜTS Logo İşbaşı Entegrasyonu ile Hemen Tanışın!

Detaylı bilgi almak için başvuru formunu doldurun, sorularınız ve merak ettikleriniz hakkında ekibimiz sizinle hemen iletişime geçsin.
Logo İşbaşı

Logo İşbaşı Entegreli ÜTS Özellikleri

DataStil Logo İşbaşı Entegreli Ürün Takip Sistemi Yazılımı ile bütün bildirimler ve ön muhasebe işlemleri artık çok kolay.
medula icon
Logo İşbaşı Entegrasyonu

Logo İşbaşı entegrasyonu ile bildirimlerinizi tek tuşla yapmak çok kolay. StilÜTS piyasada bilinen ve kabul gören ERP yazılımları ve Excel ile entegre olabilmektedir.

medula icon
ÜTS Bildirimleri

Ürün Takip Sistemi programı ile bakanlığa yapılan tüm bildirimleri desteklemektedir. (Stok, Envanter, Üretim, İthalat, İhracaat, Alma, Verme, Kullanım, Zayiat, İmha) Ayrıca sorgulama servisleri ile ürün,firma,bildirim detaylarına ulaşaiblirsiniz.

medula icon
Lot ve Seri Takibi

StilÜTS ile Seri Takip ve Lot takibi yapabilirsiniz. Otomatik seri üretme, Lot üretme özelliği ile Üretici ve İthalatçı firmalar seri ve lot takibi yapabilir. Üretilen seri ve lot numaralarına ait ÜTS standartlarına göre karekod ve barkod yazdırılabilir.

medula icon
İhale Takibi

DataStil Ürün Takip Sistemi bildirim ve takip programı ile yükümlü olduğunuz bildirimleri yapararak İhaleleriniz takip edebilirsiniz. İhalelerinize istinaden Alma ve Veme bildirimleri yaparak sevk edilen miktar ve açık miktarlarınızı yönetebilirsiniz.

medula icon
Depo Takibi

Ürün Takip Sistemi programı ile birden fazla depo tanımı yapabilir, depolara ait devir,stok ve envanter işlemlerini tanımlayabilirsiniz. Deponuza ait raporları alarak envanterinizdeki miktarları Lot ve Seri numaralarına göre görebilirsiniz ve rapor alabilirsiniz.

medula icon
Sorgulama İşlemleri

StilÜTS ile ürün kartı, tekil ürün, yapılan bildirimler, firma, askıdaki ürünler, alınmayan verme bildirimleri, eksik alma bildirimleri, tıbbi cihaz durum sorgulamalarını yapabilirsiniz.