StilMedula ile tüm bildirim süreçlerinizi yönetin.

Demo Talebi
post

Sağlık sektöründe hızla gelişen teknoloji, sağlık hizmetlerinin daha etkin bir şekilde sunulmasını sağlıyor. Bu noktada, medikal marketlerin kullandığı MedŞahıs Medula sistemi ile entegre çalışan Stil Medula Yönetim ve Raporlama Sistemi, sağlık kuruluşlarının işlemlerini daha kolay ve verimli hale getiriyor. Bu yazılım sayesinde hastaların reçete, rapor gibi kayıtları hızlı bir şekilde girilebiliyor ve birçok işlem otomatik olarak gerçekleştirilebiliyor.

Pratik Kullanım ve Kullanıcı Dostu Arayüz

Stil Medula, geliştirilen medula yazılımı sayesinde pratik ve kullanıcı dostu arayüzleri ile dikkat çekiyor. Bu arayüzler sayesinde medula girişleri çok daha kolay bir şekilde yapılıyor ve kullanıcılar işlemlerini hızlıca tamamlayabiliyor.

Kayıt Tutma ve Takip

Hastalarınıza ait kayıtları tutabilir, periyodik takiplerini izleyebilir ve stok takibini yapabilirsiniz. Ayrıca, girmiş olduğunuz reçete kayıtlarına ait raporları çıktıları alabilir ve bunları arşivleyebilirsiniz. Bu sayede, hastalarınızla ilgili tüm bilgileri tek bir sistemde toplayabilir ve yönetebilirsiniz.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) Entegrasyonu

Stil Medula, Ürün Takip Sistemi (ÜTS) ile tam entegre olarak çalışır. Bu entegrasyon sayesinde, reçete girişlerinin sonucunda otomatik ÜTS bildirimleri yapılabilmektedir. Tek bir ekranda hem reçete kaydı hem de ÜTS tüketiciye verme bildirimleri yapılabilmektedir. Bu sayede, stok ve depo takibini detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.

Yönetici Ekranları ve Raporlama

Yönetici ekranları sayesinde girilen reçeteler, reçete toplamları, fiyat farkı toplamları ve periyodik takip edilen hastalara ait detaylı raporlara hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bu raporlar sayesinde, hastalarınıza SMS bildirimi gibi hizmetler sunabilir ve iş süreçlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

image
7/24 Destek

Stil Medula Yönetim ve Raporlama Sistemi, sağlık sektöründe dijital dönüşümün önemli bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Pratik kullanımı, entegrasyon yetenekleri ve detaylı raporlama özellikleriyle, sağlık kuruluşlarının işlemlerini daha kolay ve verimli hale getiriyor. Bu sayede, sağlık hizmetlerinin kalitesi artıyor ve hastaların memnuniyeti sağlanıyor.

author
DataStil Destek

0850 255 13 06 çağrı merkezimizi arayarak DataStil Medula Yönetim Ve Raporlama Yazılımı (StilMedula) hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ara!