ZİRVE ENTEGRELİ
ÜRÜN TAKİP SİSTEMİ (ÜTS)

Zirve Entegreli Ürün Takip Sistemi

Ürün Takip Sistemi (ÜTS), Sağlık bakanlığı,TİTCK ve TÜBİTAK BİLGEM tarafından ortaklaşa geliştirilen ülkemizde üretilen Medikal,Kozmetik ve TIBBIZ Cihaz kapsamına giren ürünlerin üretim aşamasından, nihai kullanıcıya ulaşana kadar olan tüm adımlarını (Üretim,Alış,Satış,İade,Kullanım,Zayiat,İmha vb) takip etmek amacıyla geliştirilmiştir.

DataStil Yazılım sektörde edindiği tecrübeler ile Ürün Takip sistemi kapsamına giren tüm Üretici,İthalatçı,Bayi,İhracatçı, Diş Protez Laboratuvarı,Eczane,Eczane-Optik,İşitme Cihazı Uygulama Merkezi,Ismarlama Ortez-Protez Uygulama Merkezi,Kalibrasyon Eğitim Kuruluşu,Optisyenlik Müessesesi,Sağlık Hizmet Sunucusu,Test Kontrol ve Kalibrasyon Kuruluşu,Tıbbi Cihaz Servis İstasyonu hizmeti veren kurum ve kuruluşlara Ürün Takip Sistemi (ÜTS) kapsamında özel entegratör hizmeti vermektedir.

DataStil yazılım %100 yerli sermaye ile ürettiği Ürün Takip Sistemi Bildirim ve Takip yazılımı ile birlikte ister bağımsız ister ERP sistemlerine entegre olarak çalışabilmektedir.

DataStil uzman ve tecrübeli ekibi sayesinde hizmet verdiğimiz firmalara aynı zamanda Ürün takip Sistemi (ÜTS) kapsamında danışmanlık hizmetide vermektedir. Verilen hizmetler kapsamında E-imza başvuruları, Ürün Takip sistemi firma başvurusu, Üretici ve ithalatçı Belge kaydı, Üretici ve İthalatçı Ürün kaydı, GS1 barkod başvurusu konularında uzman ekip her zaman yanınızda olacaktır.


zirve yazılım
Zirve Entegreli Ürün Takip Sistemi (ÜTS) bildirim ve takip programı

DataStil Ürün takip sistemi yazılım ile Zirve ERP ve Ticari yazılıma entegre olabilir, bildirimlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz. Alma,Verme bildirimleri için ERP sisteminize girilen Alış ve Satış faturalarını yakalayarak sistem otomatik bildirimler yapabilmektedir.

Ürün Takip Sistemi (ÜTS) yazılımımız bilinen ve piyasa kabul gören tüm ERP Ticari yazılımlar ile entegre olma özelliğine sahiptir. (Logo, Mikro, Logo,Zirve, DataSoft,ETA, Paraşüt)